Kody Rabatowe AttHost (Marzec 2023): 10% taniej!

100% sprawdzone: Marzec 2023

Zniżki, promocje i kody rabatowe do AttHost Marzec 2023: 🎁 hosting AttHost 10% taniej. Odbierz kod rabatowy do atthost.pl!

AttHost

KOD RABATOWY

Kod rabatowy -10% na hosting w AttHost

Firma AttHost udostępniła czytelnikom tej strony kod rabatowy, obniżający wartość pierwszego zamówienia hostingu o 10%.

Kod działa do odwołania – zarówno przy zakupie na 1 rok, 2 lata, jak i na krótsze okresy (1, 3 i 6 miesięcy). Kod działa wyłącznie na nowe zamówienia i należy go wpisać także wtedy, gdy decydujemy się na 14-dniowy okresu testowy, aby w przy późniejszej płatności mógł zostać uwzględniony.

Oto jakie oszczędności daje kod przy zakupie hostingu na 1 rok z góry (ceny brutto):

Plan hostingowy Cena standardowa Cena po rabacie Oszczędność
Professional Plus 117 zł / rok 105,30 zł 11,70 zł
Business Plus 177 zł / rok 159,30 zł 17,70 zł
Enterprise Plus 267 zł / rok 240,30 zł 26,70 zł
Infinity Plus 567 zł / rok 510,30 zł 56,70 zł

Pobrany z tej strony kod rabatowy podajemy podczas składania zamówienia:

Kod rabatowy AttHost

Zobacz: Recenzja i opinie o AttHost

  • Ważne do odwołania
  • Możesz zyskać 10%

AttHost jest kontynuacją działalności firmy AttNet. Pod marką AttHost świadczy ona usługi hostingowe bezustannie od 2012 roku. Przez ten czas zdążyła przekonać do siebie wielu zadowolonych klientów. Jej atutem jest atrakcyjny stosunek jakości do ceny. Bezustannie poszukuje też nowoczesnych, zaawansowanych technologicznie rozwiązań.

Firma ta dba o bezpieczeństwo swoich użytkowników. Oferuje darmowe certyfikaty SSL, a także wykonywanie kopii zapasowych dwa razy na dobę. Ponadto korzysta z zaawansowanych mechanizmów machine learnig. Do dbania o strony internetowe swoich klientów wykorzystuje WAF i specjalne zabezpieczenia dla WordPressa.

W działaniu stron internetowych istotna jest szybkość i wysoka wydajność. Właśnie dlatego AttHost skupia się na nowoczesnych rozwiązaniach. Korzysta z super szybkich dysków SSD, a także MariaDB SQL Server oraz obsługuje HTTP/2. Serwery firmy znajdują się w Polsce.

Użytkownik zakładający konto w AttHost otrzymuje dostęp do autorskiego panelu administracyjnego. Jego miejsce w sieci zyskuje indywidualny adres IPv6. Ma on 14 dni na przetestowanie rozwiązań firmy. Dopiero po tym czasie może podjąć decyzję o długoterminowym związaniu się z nią.

W ofercie firmy AttHost znajdziesz:

  • domeny internetowe,
  • certyfikaty SSL,
  • hosting,
  • hosting WordPress,
  • migracja hostingu,
  • migracja poczty.

Kody Rabatowe AttHost: pytania i odpowiedzi (FAQ)

Najważniejsze pytania i odpowiedzi.

🤑 Jak zyskać kod rabatowy do AttHost?

Aby pobrać kod rabatowy, należy wejść na tę stronę, a następnie kliknąć przycisk Pobierz kod rabatowy przy odpowiedniej zniżce.

⏰ Do kiedy ważne są kody?

Kody zniżkowe w AttHost ważne są do odwołania i mogą zostać usunięte w każdej chwil.

💰 Ile można zyskać?

Zyskać można od 11,70 zł (najtańszy plan Professional Plus) do 56,70 zł (plan Infinity Plus) przy zakupie na 1. rok z góry.