🍪 Można ciasteczko?

Ta strona chce wykorzystywać pliki cookie do analizowania ruchu oraz mierzenia skuteczności i personalizacji reklam zgodnie z polityką prywatności. Zgadzasz się?

Kody Rabatowe HashMagnet (Kwiecień 2024): 10% taniej!

100% sprawdzone: Kwiecień 2024

Zniżki, kupony i kody promocyjne (rabatowe) do HashMagnet Kwiecień 2024: 🎁 hosting 10% taniej. Odbierz kod promocyjny do hashmagnet.pl!

HashMagnet

KOD RABATOWY

Kod promocyjny HashMagnet: rabat 10%

Firma HashMagnet oferuje kod rabatowy 10% dla wszystkich nowo zakładanych kont hostingowych. Zniżka obowiązuje do odwołania i działa na plany hostingowe firmy: Hosting WordPress oraz pakiety startowe blogera, sklepu online i kursu.

Poniżej tabla pokazująca zniżki i oszczędności w kwotach brutto (z VAT) dla przykładowych pakietów (Hosting WordPress):

Plan Cena standardowa Cena po rabacie Oszczędzasz
WP Lite 244,77 zł / rok 220,29 zł / rok 24,48 zł
WP Pro 404,67 zł / rok 364,20 zł / rok 40,47 zł
WP Expert 736,77 zł / rok 663,09 zł / rok 73,68 zł

Aby skorzystać z kodu, należy go pobrać, klikając w odpowiedni przycisk na tej stronie, a następnie podczas składania zamówienia w firmie HashMagnet, wypełnić w kroku „Podsumowanie & Finalizacja pole Użyj kodu rabatowego: Wpisz kod promocyjny.

Zobacz: Recenzja i opinie o HashMagnet

  • Ważne do odwołania
  • Możesz zyskać 10%

HashMagnet działa w branży IT od ponad 15 lat. Przez ten czas zdążył zgromadzić wokół siebie wierne grono zadowolonych klientów. Obsługuje ponad 2500 stałych użytkowników. Deklaruje też przy tym, że ponad 98% z nich uważa oferowane usługi za godne polecenia. Co więcej, 89% opisywać je ma jako doskonałe.

Do 2021 roku marka ta działała na rynku pod nazwą Opiekun Bloga. Rebranding wynikał jednak ze znacznego rozszerzenia zakresu usług oferowanych przez firmę. Przestała ona bowiem skupiać się wyłącznie wokół blogów. Objęła swoim działaniem wszelkie zagadnienia z zakresu tworzenia różnorodnych serwisów i portali internetowych. Skupiła się też m.in. na e-sklepach.

Centrum danych HashMagnet znajduje się w Polsce. Dokładniej mówiąc - jest ono zlokalizowane w Gdańsku. To nowoczesne centrum danych klasy TIER III, gwarantujące zabezpieczenia na odpowiednim poziomie. Sama firma podkreśla nie tylko znaczenie najbardziej sprawdzonych i wydajnych rozwiązań. Ważna jest bowiem dla niej też profesjonalna obsługa klienta. Właśnie dlatego administratorzy dostępni są dla użytkowników 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę.

W ofercie firmy HashMagnet znajdziesz:

  • domeny internetowe,
  • hosting,
  • tworzenie blogów,
  • tworzenie stron WWW,
  • opiekę techniczną,
  • platformę do tworzenia kursów,
  • dokumenty prawne do sklepu,
  • gotowy sklep online.

Kody Rabatowe HashMagnet: pytania i odpowiedzi (FAQ)

Najważniejsze pytania i odpowiedzi.

🤑 Jak zyskać kod rabatowy (promocyjny) do HashMagnet?

Aby pobrać kod rabatowy, należy wejść na tę stronę, a następnie kliknąć przycisk Pobierz kod rabatowy przy odpowiedniej zniżce.

⏰ Do kiedy ważne są kody?

Kody zniżkowe w HashMagnet ważne są do odwołania i mogą zostać usunięte w każdej chwil.

💰 Ile można zyskać?

Zyskać można od 24,48 zł (najtańszy plan WP Lite) do 73,68 zł (plan WP Expert) lub więcej w przypadku zakupu innych pakietów lub planów na 1. rok z góry.