🍪 Można ciasteczko?

Ta strona chce wykorzystywać pliki cookie do analizowania ruchu oraz mierzenia skuteczności i personalizacji reklam zgodnie z polityką prywatności. Zgadzasz się?

Kody Rabatowe JDM.pl (Październik 2023): -10% i darmowe 6 m-cy

100% sprawdzone: Październik 2023

Zniżki, promocje i kody rabatowe do JDM.pl Październik 2023: 🎁 -10% na hosting WordPress Premium JDM i do 6 m-cy za darmo na jdm.pl!

JDM.pl

KOD RABATOWY

Rabat 10% na hosting WordPress w JDM.pl + do 6 darmowych miesięcy

JDM.pl udostępnia kod rabatowy -10% na swoją ofertę hostingu WordPress Premium, który działa we wszystkich planach hostingowych oferowanych przez firmę. Zniżka obowiązuje do odwołania i dotyczy nowych kont hostingowych.

Ile możesz oszczędzić? (ceny brutto)

Plan Cena standardowa Cena po rabacie Oszczędność
10k 99 zł / rok 89,10 zł 9,90 zł
30k 200 zł / rok 180 zł 20 zł
60k 400 zł / rok 360 zł 40 zł
100k 600 zł / rok 540 zł 60 zł
160k 900 zł / rok 810 zł 90 zł

Aby wykorzystać rabat, pobierz kod z tej strony WWW, a następnie wykorzystaj go podczas składania swojego pierwszego zamówienia w firmie JDM.pl.

Co więcej, JDM przenoszącym hosting z innej firmy, oferuje darmową pomoc w migracji oraz przedłużenie ważności konta o czas pozostały w poprzednim hostingu, aż do 6 miesięcy.

Warunkiem skorzystania z promocji jest zgłoszenie chęci darmowego przedłużenia hostingu do BOK, opłacenie hostingu na 1 rok z góry oraz przesłanie faktury za hosting z poprzedniej firmy hostingowej.

Obie promocje łączą się i są dostępne do odwołania.

Zobacz: Recenzja i opinie o JDM.pl

  • Ważne do odwołania
  • Możesz zyskać 10% + do 6 m-cy za darmo

JDM.pl to polska spółka działająca na rynku od 1990 roku. Oferuje dość okrojony zakres usług, proponowanych jednak w unikatowej formie. W jej ramach użytkownicy skorzystać mogą z wielu pakietów uzależnionych od liczby unikalnych wizyt miesięcznie. Możliwy jest ponadto wybór opcji dostosowanych indywidualnie do potrzeb konkretnego klienta.

Firma ta oferuje swoje możliwości w zakresie prowadzenia wszelkich stron, blogów czy e-sklepów opartych o WordPressa. W ramach tego CMS-a gwarantuje super szybkie dyski NVM-e oraz Optane. W ten sposób zapewnia najszybszy dostęp witryn do baz danych. Swoje usługi natomiast świadczy na bazie NGINX. W zakres oferty wchodzi również obsługa najnowszej wersji protokołu HTTP/2. To kolejna kwestia odpowiadająca za redukcję czasu potrzebnego na odpowiedź serwera.

JDM.pl poważnie podchodzi również do kwestii ochrony stron internetowych swoich klientów. Do dyspozycji użytkowników jest bezpłatny certyfikat SSL, a kopia zapasowa wykonywana jest codziennie. Dane przechowywane są natomiast przez kolejnych 30 dni. Kolejnym dowodem na odpowiednie zabezpieczenia jest szereg rozwiązań chroniących system. Mowa tu o odpowiedniej ochronie przed m.in. XSS, REST API, SQL Injection czy brute force. Zgodnie z deklaracją firmy, jest ona gotowa na ataki nawet na poziomie 95- Gbps.

W ofercie firmy JDM.pl znajdziesz:

  • hosting WordPress,
  • migracja z WordPressa,
  • domeny internetowe.

Kody Rabatowe JDM.pl: pytania i odpowiedzi (FAQ)

Najważniejsze pytania i odpowiedzi.

🤑 Jak zyskać kod rabatowy do JDM.pl?

Aby pobrać kod rabatowy, należy wejść na tę stronę, a następnie kliknąć przycisk Pobierz kod rabatowy przy odpowiedniej zniżce.

🆓 Jak zyskać do 6 m-cy za darmo w JDM.pl?

Wszyscy klienci zmieniający hosting na JDM.pl otrzymają do 6 miesięcy ważności konta gratis. Długość darmowego okresu zależy od czasu, jaki pozostał do końca ważności hostingu w poprzedniej firmie. Aby skorzystać, należy po uruchomieniu i opłaceniu hostingu na 1. rok, przekazać obsłudze fakturę za poprzedni serwer.

💰 Ile można zyskać?

Zyskać można od 9,90 zł (najtańszy plan 10k) do 90 zł (plan 160k) przy zakupie na 1. rok z góry.