🍪 Można ciasteczko?

Ta strona chce wykorzystywać pliki cookie do analizowania ruchu oraz mierzenia skuteczności i personalizacji reklam zgodnie z polityką prywatności. Zgadzasz się?

Kody Rabatowe Zenbox (Lipiec 2024): do 92% taniej (-600 zł)

100% sprawdzone: Lipiec 2024

Zniżki, promocje i kody rabatowe do Zenbox Lipiec 2024: 🎁 -82% lub -92% na hosting Zenbox (nawet -600 zł) i do 9 m-cy za darmo!

Zenbox

PROMOCJA

Zenbox: -600 zł na Hosting lub do 9 m-cy za darmo

W ramach promocji cena planu hostingowego Hosting eBiznes 25k w firmie Zenbox została obniżona o 600 zł a planu Firma 10k o 450 zł.

Aby skorzystać z promocji, nie trzeba wpisywać żadnych specjalnych kodów. Wystarczy tylko wejść a stronę firmy Zenbox, korzystając z przycisku obok.

Pakiet hostingowy Cena standardowa Cena po rabacie Zniżka
Hosting Firma 10k 549,00 zł / rok 99,00 zł / rok -82%
Hosting Ebiznes 25k 649,00 zł / rok 49,00 zł / rok -92%

Wszystkie kwoty brutto (z VATem).

Oferta dotyczy wyłącznie nowych kont hostingowych. Przedłużenie hostingu po roku będzie w cenie standardowej z oferty. Z oferty mogą skorzystać także obecni klienci Zenbox, o ile założą nowe konto hostingowe w okresie trwania promocji.

W Zenbox trwa też promocja: Przenieś się do nas i otrzymaj do 9 miesięcy hostingu bez opłat! Jeżeli przenosisz swoje strony WWW od innego operatora hostingu, a został Ci tam jeszcze niewykorzystany czas do wygaśnięcia usługi, to Zenbox przedłuży ważność Twojego hostingu o czas pozostały w poprzedniej firmie. Wystarczy, że po wykupieniu hostingu zgłosisz się do supportu Zenbox z fakturą za poprzedni hosting. Maksymalnie można uzyskać w ten sposób do 9 miesięcy hostingu gratis. Dotyczy to wszystkich kont hostingowych.

Promocje się nie łączą.

Zobacz: Recenzja i opinie o Zenbox

  • Ważne do odwołania (promocja cykliczna)
  • Możesz zyskać 450-600 zł (do 92% taniej!) lub do 9 miesięcy hostingu za darmo

Zenbox działa na polskim rynku od ponad 10 lat. To pierwsza firma, która zaoferowała w naszym kraju hosting w chmurze. Promuje się nieszablonowym podejściem do kwestii rozliczeń, opartym na liczbie unikalnych użytkowników. Ponadto podkreśla wartość profesjonalnej obsługi klienta, a także niezawodności. W ramach swoich technologii proponuje użytkownikom kopie bezpieczeństwa wykonywane co 6 godzin.

Serwery Zenbox znajdują się w Polsce. Firma ta korzysta z Centrum Danych Beyond.pl, wyrażając w ten sposób swoją troskę o środowisko. To jedyne tzw. „zielone” centrum danych w naszym kraju.

Rozwiązania technologiczne Zenbox opisywane są jako ponad 2-krotnie wydajniejsze od Apache serwer LiteSpeed. Atutem tej firmy jest ultraszybka instancja we własnej chmurze internetowej. Dane klientów przetrzymywane są na dyskach SSD z gamy Enterprise, zapewniając lepszą ochronę niż macierze RAID.

Do dyspozycji klientów Zenbox oferuje BOK gotowy do niesienia pomocy przez 24 godziny na dobę. Bezustannie działa też w tej firmie monitoring serwerów. Użytkownicy mają szansę testowania wybranej usługi przez 14-dniowy okres próbny. Dodatkowo każdy klient może skorzystać z tzw. zenGwarancji. W jej ramach otrzymasz zwrot środków po 30 dniach testowania rozwiązań przedsiębiorstwa.

W ofercie firmy Zenbox znajdziesz:

  • hosting stron WWW,
  • hosting WordPress,
  • domeny internetowe,
  • transfer domen,
  • pocztę e-mail,
  • certyfikaty SSL,
  • generator haseł.

Kody Rabatowe Zenbox: pytania i odpowiedzi (FAQ)

Najważniejsze pytania i odpowiedzi.

🤑 Jak zyskać zniżkę do -450 zł na hosting Zenbox?

Aby skorzystać ze zniżek i kodów promocyjnych, należy wejść na tę stronę i kliknąć przycisk: Zobacz promocję. Zniżka zostanie wtedy automatycznie zastosowana.

🆓 Jak zyskać do 9 m-cy za darmo w Zenbox?

Wszyscy klienci zmieniający hosting na Zenbox otrzymają do 9 miesięcy ważności konta gratis. Długość darmowego okresu zależy od czasu, jaki pozostał do końca ważności hostingu w poprzedniej firmie. Aby skorzystać, należy po wykupieniu konta, przesłać do supportu Zenbox fakturę za poprzedni hosting.

⏰ Do kiedy trwa promocja?

Promocje w Zenbox trwa do odwołania i może zostać zakończona w każdej chwili.

💰 Ile można zyskać?

Maksymalnie zyskać można 600 zł w przypadku planu Hosting Ebiznes 25k lub 450 zł z planem Hosting Firma 10k.