🍪 Można ciasteczko?

Ta strona chce wykorzystywać pliki cookie do analizowania ruchu oraz mierzenia skuteczności i personalizacji reklam zgodnie z polityką prywatności. Zgadzasz się?

Kody Rabatowe Domenomania (Grudzień 2023): -50% i kod -12%

100% sprawdzone: Grudzień 2023

Zniżki, promocje i kody rabatowe do Domenomania Grudzień 2023: 🎁 50% taniej i dodatkowy kod -12%. Odbierz kod rabatowy do domenomania.pl!

Domenomania

KOD RABATOWY

Rabat -50% na hosting w Domenomania i dodatkowy kod rabatowy -12%

W firmie Domenomania trwa właśnie promocja, w ramach której ceny wszystkich hostingów obniżone są o 50% na pierwszy rok.

Dodatkowo hosting Domenomania przygotował dla czytelników naszego serwisu wyjątkową promocję, w ramach której ceny wszystkich (i tak już bardzo tanich) kont hostingowych można obniżyć dodatkowo kodem rabatowym 12%.

Promocja dotyczy wszystkich planów oferowanych przez Domenomania: Hosting WWW (Blog, Website, Portal, Personal, Business, Premium), Hosting WordPress (wp.Base, wp.Mid, wp.Pro) i Hosting E-commerce (shop.Base, shop.Mid, shop.Pro).

Aby skorzystać z kodu rabatowego, należy go pobrać, klikając odpowiedni przycisk na tej stronie internetowej. Następnie podczas składania zamówienia na nawy hosting, kliknąć trzeba w przycisk „+ Dodaj kod rabatowy” i wpisać uzyskany wcześniej kod. Wszystkie ceny w koszyku obniżą się wtedy automatycznie i będzie można przejść do płatności.

Promocja ważna jest do odwołania.

Zobacz: Recenzja i opinie o Domenomania

  • Ważne do odwołania
  • Możesz zyskać -12%

Domenomania działa na polskim rynku nieprzerwanie od 2004 roku. To jeden z najbardziej znanych serwisów świadczących usługi przez internet. Kojarzony jest przede wszystkim jako hostingodawca oraz rejestrator domen. W jego portfolio znajduje się jednak o wiele więcej, zróżnicowanych usług. Skierowane są one zarówno do osób fizycznych, jak i małych oraz średnich przedsiębiorstw.

Czołowym produktem tej firmy jest hosting dla WordPress, z którego korzysta wielu klientów. Oparty jest on na storage składającym się z najszybszych dysków SSD NVMe PCie gen4. Ponadto klienci liczyć mogą na skuteczne oprogramowanie antywirusowe oraz technologię LiteSpeed & LiteSpeed Cache. Coś dla siebie znajdą także właściciele sklepów internetowych. Oferta zawiera bowiem działania w ramach PrestaShop, WooCommerce oraz innych, popularnych platform sklepowych.

Z usług serwisu Domenomania do tej pory skorzystało już kilkadziesiąt tysięcy klientów. Każdy z nich ma dostęp do rozbudowanego Biura Obsługi Klienta, wspieranego przez centralę telefoniczną z oprogramowaniem Call Center. Dzięki temu specjaliści reagują błyskawicznie na problemy i kłopoty sygnalizowane przez użytkowników.

W ofercie firmy Domenomania znajdziesz:

  • domeny internetowe,
  • hosting WWW,
  • hosting WordPress,
  • Hosting E-commerce,
  • Cloud VPS,
  • administrację serwerów,
  • monitoring serwerów,
  • usługi programistyczne.

Kody Rabatowe Domenomania: pytania i odpowiedzi (FAQ)

Najważniejsze pytania i odpowiedzi.

🤑 Jak zyskać kod rabatowy do Domenomania?

Aby pobrać kod rabatowy, należy wejść na tę stronę, a następnie kliknąć przycisk Pobierz kod rabatowy przy odpowiedniej zniżce.

⏰ Do kiedy ważne są kody?

Kody zniżkowe w Domenomania ważne są do odwołania i mogą zostać usunięte w każdej chwil.

💰 Ile można zyskać?

Zyskać można 50% standardowej ceny usługi hostingowej oraz dodatkowe 12% od pozostałej kwoty tytułem kodu rabatowego w Domenomania.