🍪 Można ciasteczko?

Ta strona chce wykorzystywać pliki cookie do analizowania ruchu oraz mierzenia skuteczności i personalizacji reklam zgodnie z polityką prywatności. Zgadzasz się?

Kody Rabatowe LH.pl (Kwiecień 2024): do -75% i kod -20%

100% sprawdzone: Kwiecień 2024

Zniżki, promocje i kody rabatowe do LH.pl Kwiecień 2024: 🎁 do 75% taniej i dodatkowy kod -20%. Odbierz kod rabatowy do lh.pl!

LH.pl

KOD RABATOWY

LH.pl: do 75% taniej + dodatkowy kod rabatowy -20%

Hosting LH.pl ma promocję, w której plany hostingowe można kupić z rabatem aż do 75%. Dodatkowo udostępniamy kod rabatowy, który obniży przecenione już usługi hostingowe o 20%. Promocja obowiązuje na usługi hosting dla stron WWW i E-commerce.

Poniżej zestawienie planów hostingowych w LH.pl, uwzględniające zarówno rabat z trwającej promocji, jak i dodatkową obniżkę 20% po zastosowaniu kodu (ceny BRUTTO):

Plan Cena standardowa Cena po rabacie Oszczędność
Orange 183,27 zł / rok 49,20 zł / rok 134,07 zł
Kiwi 244,77 zł / rok 36,90 zł / rok 207,87 zł
Mango 392,37 zł /rok 59,04 zł / rok 333,33 zł
Apple 675,27 zł / rok 98,40 zł / rok 576,87 zł

Aby zastosować kod, należy kliknąć przycisk „Posiadasz kod rabatowy?” w koszyku podczas składania zamówienia i wpisać lub wkleić pobrany z tej strony kod zniżkowy.

Promocje i kod rabatowy obowiązują na nowo zakładane konta. Promocja i kod rabatowy udostępnione są do odwołania.

Zobacz: Recenzja i opinie o LH.pl

  • Ważne do odwołania
  • Możesz zyskać do 75% + kod rabatowy -20%

LH.pl została założona w 2002 roku. Od tamtego czasu znacznie się rozwinęła i dołączyła do grona 10 największych graczy na polskim rynku hostingowym. Oferuje klientom bogatą paletę usług, niezbędnych do prowadzenia własnego miejsca w sieci. Zaprasza do siebie wszystkich użytkowników, od właścicieli blogów i stron WWW, aż po potężne e-sklepy.

Firma ta współpracuje m.in. z Key-Systems, NASK, EURID, Microsoft, Tpay czy AWS. Kładzie duży nacisk na bezpieczeństwo użytkowników, utrzymując infrastrukturę monitorowania aktywną 24/7. Dane klientów ochroni w najnowocześniejszy sposób przed atakami Brute Force i DDoS. Odporność platformy zwiększają ponadto wykorzystywane od 2021 roku urządzenia Juniper MX.

LH.pl użytkuje ponad 100 platform serwerowych. Jej serwery natomiast znajdują się w trzech niezależnych lokalizacjach w Warszawie. Wszystkie spełniają standardy TIER III w zakresie niezawodności i bezpieczeństwa. Pomaga w tym dostęp do dwóch niezależnych źródeł prądu.

Serwery tej firmy wyposażone są w ultraszybkie dyski SSD/NVMe. Działają także w oparciu o najnowsze procesory obliczeniowe AMD EPYC 7xx2 / 7xx3 i Intel(R) Xeon(R) Silver 4114. Rozwiązania zoptymalizowane zostały tak, by jak najlepiej radzić sobie m.in. z WooCommerce, WordPress, PrestaShop, MAgneto 2 czy Joomla!.

W ofercie firmy LH.pl znajdziesz:

  • domeny internetowe,
  • hosting,
  • certyfikaty SSL,
  • Cloud Server,
  • administracja serwerami,
  • migracja witryn
  • migracja poczty.

Kody Rabatowe LH.pl: pytania i odpowiedzi (FAQ)

Najważniejsze pytania i odpowiedzi.

🤑 Jak zyskać hosting w LH.pl do 75% taniej + dodatkowy kod rabatowy -20%?

Aby pobrać kod rabatowy, należy wejść na tę stronę, a następnie kliknąć przycisk Pobierz kod rabatowy przy odpowiedniej zniżce. Rabat do 75% zostanie zastosowany automatycznie.

⏰ Do kiedy ważne są kody?

Kody zniżkowe w LH.pl ważne są do odwołania i mogą zostać usunięte w każdej chwil.

💰 Ile można zyskać?

Zyskać można od 134,07 zł (najtańszy plan Orange) do 576,87 zł (plan Apple) przy zakupie na 1. rok z góry.