🍪 Można ciasteczko?

Ta strona chce wykorzystywać pliki cookie do analizowania ruchu oraz mierzenia skuteczności i personalizacji reklam zgodnie z polityką prywatności. Zgadzasz się?

Kody Rabatowe Webh (Lipiec 2024): 40%+ taniej i inne!

100% sprawdzone: Lipiec 2024

Zniżki, promocje i kody rabatowe do Webh Lipiec 2024: 🎁 hosting i serwery VPS Webh ponad 40% taniej. Odbierz kod rabatowy do webh.pl!

Webh

KOD RABATOWY

Kod -40% na Hosting i Serwery VPS w Webh i programy rabatowe

Firma Webh przygotowała dla czytelników serwisu JakWybraćHosting.pl specjalny kod rabatowy -40% na wszystkie oferowane przez siebie usługi: Serwery VPS, Cloud Hosting i Windows VPS.

Kod dostępny jest dla wszystkich nowo zamawianych usług, obniżając ich koszt zakupu, niezależnie od długości zakupu hostingu czy serwera VPS.

Przykładowe korzyści (ceny BRUTTO – z VAT):

Plan Cena standardowa Cena po rabatach Oszczędzasz
Cloud Hosting Mini 73,80 zł / rok 44,28 zł / rok 29,52 zł
Cloud Hosting 369,00 zł / rok 221,40 zł / rok 147,60 zł
Cloud Hosting (5 lat) 1476,00 zł / 5 lat 885,60 zł / 5 lat 590,40 zł
Serwer VPS KVM – mini od 295,2 zł / rok od 159,41 zł / rok od 135,79 zł
Serwer VPS KVM Pro od 1180,80 zł / rok od 637,63 zł / rok od 543,17 zł
Serwer VPS Windows od 885,60 zł / rok od 478,22 zł / rok od 407,38 zł

W przypadku usługi Hostingu firma oferuje także możliwość przetestowania usługi przez 3 miesiące za 1 zł. Usługę Cloud Hostingu można także wykupić w wariancie na 5 lat z góry z gwarancją ceny (kod rabatowy też obowiązuje!)

Dla przenoszących hosting od konkurencji Webh oferuje darmową migrację do 3 witryn i 15 skrzynek poczty e-mail.

Aby skorzystać z kodu rabatowego i zrealizować zniżkę, kliknij przycisk „Pobierz kod rabatowy” na tej stronie, a następnie podczas składania zamówienia wpis kod w odpowiednie pole widoczne na zrzucie ekranu poniżej i kliknij „zastosuj”:

Firma nie zapomina także o obecnych i lojalnych klientach, oferując im 3 specjalne programy rabatowe obowiązujące przy odnowieniach usług, doceniając lojalność swoich klientów:

  1. Rabat okresowy (10%), dla każdej płatności na 1 rok z góry przy zamówieniu i odnowieniu serwerów VPS;
  2. Rabat ilościowy (2% od dwóch usług i 5% od pięciu usług w górę) ważne dla wszystkich obecnych i nowo zamawianych usług;
  3. Rabat lojalnościowy (5%) dla każdej usługi, której okres ważności trwa powyżej 1 roku.

Wszystkie trzy programy rabatowe łączą się ze sobą i są naliczane automatycznie. Całość łączy się też z kodem rabatowym z tej strony WWW.

Oferta ważna jest do odwołania.

  • Ważne od odwołania
  • Możesz zyskać -40%

Firma Webh.pl, założona w 2007 roku, specjalizuje się w hostingu i usługach VPS, oferując innowacyjne i wydajne rozwiązania. Dostępne usługi obejmują hosting na architekturze chmurowej, serwery VPS z procesorami AMD o wysokich taktowaniach oraz Windows VPS z dostępem graficznym przez RDP. Wszystkie serwery znajdują się w Polsce. Firma podkreśla swój nacisk na niezawodność i wysoką jakość obsługi, oferując unikalne systemy kopii zapasowych oraz szybką pomoc techniczną.

Webh.pl oferuje usługi:

  • Hosting – Hosting w Polsce, na architekturze chmurowej. Obejmuje innowacyjne kopie zapasowe co godzinę, proste ceny bez ukrytych kosztów, darmową migrację strony internetowej i 3-miesięczny okres próbny.
  • Serwery VPS – Wysoko konfigurowalne, z procesorami AMD o wysokich taktowaniach, możliwością użycia niestandardowych obrazów ISO i kopiami zapasowymi przechowywanymi przez 21 dni.
  • Windows VPS – Wysokowydajna infrastruktura z dostępem graficznym przez RDP, licencją Windows Server 2022 oraz kopiami zapasowymi z ostatnich 21 dni.

Kody Rabatowe Webh: pytania i odpowiedzi (FAQ)

Najważniejsze pytania i odpowiedzi.

🤑 Jak zyskać kod rabatowy do Webh?

Aby pobrać kod rabatowy, należy wejść na tę stronę, a następnie kliknąć przycisk Pobierz kod rabatowy przy odpowiedniej zniżce.

⏰ Do kiedy ważne są kody?

Kody zniżkowe w Webh ważne są do odwołania i mogą zostać usunięte w każdej chwil.

💰 Ile można zyskać?

Zyskać można od 44,28 zł (Cloud Hosting Mini na 1 rok) do 590,40 zł (Cloud Hosting na 5 lat z góry) lub więcej przy wyższych konfiguracjach VPS.