🍪 Można ciasteczko?

Ta strona chce wykorzystywać pliki cookie do analizowania ruchu oraz mierzenia skuteczności i personalizacji reklam zgodnie z polityką prywatności. Zgadzasz się?

Kody Rabatowe dhosting (Czerwiec 2024): 25% taniej + bonusy!

100% sprawdzone: Czerwiec 2024

Zniżki, promocje i kody rabatowe (polecającego) do dhosting Czerwiec 2024: 🎁 -25% na hosting dhosting i do 11 m-cy za darmo na dhosting.pl!

Dhosting

KOD RABATOWY

-25% na Elastyczny Web Hosting i do 11 m-cy za darmo w Dhosting

W Dhosting są tylko dwa plany hostingowe, a ich cena jest stała dla wszystkich. Jednak dla czytelników JakWybraćHosting.pl dostępny jest specjalny kod rabatowy 25%, który obniża cenę zakupu hostingu w tej firmie.

Oto ile możesz oszczędzić, kupując Start Web Hosting lub Elastyczny Web Hosting w Dhosting z rabatem 25% na 1 rok z góry (kwoty brutto):

Plan Cena standardowa Cena po rabacie Oszczędzasz
Start Web Hosting 109,47 zł / rok 82,10 zł / rok 27,37 zł
Elastyczny Web Hosting 2.0 246,00 zł / rok 184,50 zł / rok 61,50 zł

Jeżeli chcesz aktywować rabat, musisz pobrać go z tej strony, korzystając z przycisku poniżej, a następnie podać go podczas składania zamówienia, wybierając opcję „Mam kod polecającego” podczas rejestracji lub w koszyku. Po podaniu kodu cena zostanie obniżona o 25%.

Kod polecającego - dhosting

Kod rabatowy działa wyłącznie na pierwsze zamówienie w firmie dhosting.

Jest jeszcze jedna promocja w Dhosting: „Zmień hosting nie tracąc abonamentu u obecnego dostawcy!” Firma oferuje promocję dla swoich klientów, którzy zmieniają firmę hostingową. Dla wszystkich, którzy przeniosą swoje strony WWW do dhosting, firma oferuje zwrot niewykorzystanego okresu w poprzedniej firmie hostingowej. W praktyce: nawet do 11 miesięcy hostingu za darmo. Taką chęć wystarczy zgłosić obsłudze po uruchomieniu konta hostingowego, ale jeszcze przed jego opłaceniem, dostarczając informację o tym, ile czasu zostało do wykorzystania na poprzednim hostingu.

Kod rabatowy i promocja z darmowym przedłużeniem hostingu łączą się ze sobą.

Zobacz: Recenzja i opinie o Dhosting

  • Ważne do odwołania
  • Możesz zyskać -25% (61,50 zł) i do 11 miesięcy hostingu za darmo

dhosting to firma dwukrotnie wyróżniona poleceniem przez magazyn PC World. Od dekady oferuje użytkownikom usługi hostingowe. Działa zarówno na terenie Polski, jak i poza jej granicami. W jej ramach powstawały tak innowacyjne rozwiązania, jak np. Elastyczny Web Hosting. Promuje się jako jedyna polska marka z branży, funkcjonująca oficjalnie na rynku międzynarodowym.

Głównym atutem tej firmy jest jej niezależność. Może ona pochwalić się w pełni polskim kapitałem oraz własnym zapleczem technologicznym. Współpracuje z najważniejszymi punktami wymiany ruchu internetowego oraz renomowanymi operatorami: THINX, TELIA, TINET, ARMAN oraz ORANGE.

Użytkownicy korzystający z tego rozwiązania mogą liczyć na wygodę i bezpieczeństwo. Nie muszą obawiać się niepotrzebnych przerw w działaniu swoich witryn. Gwarantować ma to m.in. rozbudowany system Anty-DDoS i wielopoziomowa redundancja systemów. Wraz z niezależnymi klastrami obliczeniowymi rozwiązania te oferowane są przez Fata Center spełniające wymagania klasy TIER-3.

Misją dhosting jest stworzenie elastycznej platformy hostingowej. Z założenia jest to miejsce wspierające ambitnych użytkowników w tworzeniu swojego własnego miejsca w internecie. Skierowane jest zarówno do osób prywatnych, jak i firm.

W ofercie firmy dhosting znajdziesz:

  • domeny internetowe,
  • hosting,
  • elastyczne skalowanie,
  • usługę Cloudflare,
  • analizę kosztów,
  • przenoszenie hostingu,
  • certyfikaty SSL,
  • program partnerski i YouTube.

Kody Rabatowe Dhosting: pytania i odpowiedzi (FAQ)

Najważniejsze pytania i odpowiedzi.

🤑 Jak zyskać kod rabatowy do dhosting?

Aby pobrać kod rabatowy (kod polecającego), należy wejść na tę stronę, a następnie kliknąć przycisk Pobierz kod rabatowy przy odpowiedniej zniżce.

🆓 Jak zyskać do 11 m-cy za darmo w dhosting?

Wszyscy klienci zmieniający hosting na dhosting.pl otrzymają do 11 miesięcy ważności konta gratis. Długość darmowego okresu zależy od czasu, jaki pozostał do końca ważności hostingu w poprzedniej firmie. Aby skorzystać, należy po uruchomieniu konta (ale jeszcze przed jego opłaceniem), przekazać obsłudze informację o chęci skorzystania z promocji.

⏰ Do kiedy ważne są kody?

Kody zniżkowe w Dhosting ważne są do odwołania i mogą zostać usunięte w każdej chwil.

💰 Ile można zyskać?

Zyskać można 61,50 zł przy zakupie hostingu na 1. rok z góry lub więcej przy przy zakupie rozszerzeń hostingu (więcej CPU, RAM SSD) czy innych usług.