🍪 Można ciasteczko?

Ta strona chce wykorzystywać pliki cookie do analizowania ruchu oraz mierzenia skuteczności i personalizacji reklam zgodnie z polityką prywatności. Zgadzasz się?

Kody Rabatowe Progreso (Czerwiec 2024): 1 miesiąc GRATIS

100% sprawdzone: Czerwiec 2024

Zniżki, promocje i kody rabatowe do Progreso Czerwiec 2024: 🎁 odbierz 1 dodatkowy miesiąc hostingu pregreso.pl za darmo!

Progreso

PROMOCJA

PROMO: 1 miesiąc hostingu gratis w Progreso

Firma Progreso nie oferuje kodów rabatowych ani nie robi zniżek cenowych czy wyprzedaży. Ceny są dla zawsze i dla wszystkich takie same. Jednak we współpracy z serwisem Jak Wybrać Hosting? powstała unikalna oferta promocyjna, dzięki której, każdy, kto założy konto hostingowe po przejściu na progreso.pl z naszego serwisu, otrzyma 1 miesiąc ważności hostingu za darmo.

Czyli, klikając w przycisk „Zobacz promocję” na tej stronie i zakładając dowolne konto hostingowe w Progreso, otrzymasz np. 13 miesięcy zamiast 12 miesięcy usługi, kupując hosting na rok.

Na samej stronie nie będzie żadnej dodatkowej informacji na ten temat, ale po założeniu konta, jego ważność zostanie automatycznie przedłużona.

Do tego firma oferuje 30-dniowy bezpłatny okres testowy bez ryzyka, więc w praktyce zakładając konto po przejściu z naszej strony, możesz korzystać z hostingu o 2 miesiące dłużej (30 dni okresu testowego + 30 dni abonamentu gratis).

Oferta ważna jest do odwołania.

Zobacz: Recenzja i opinie o Progreso

  • Ważne do odowłania
  • Możesz zyskać dodatkowy 1 miesiąc hostingu

Firma Progreso pojawiła się na polskim rynku internetowym w 1999 roku. Od tamtego czasu systematycznie udoskonala swoją ofertę, docierając do coraz większego grona odbiorców. Jeszcze w 2000 roku zajmowała się wyłącznie hostingiem i kojarzona była z marką Konta.pl. Od tamtego czasu jednak przeszła ogromną metamorfozę i rozwinęła skrzydła, poszerzając swoją ofertę.

Znakiem rozpoznawczym Progreso są obecnie serwery hybrydowe. Jak firma sama podkreśla na swojej stronie, łączą one w sobie najlepsze cechy wszystkich istniejących na rynku rodzajów hostingów. Decyduje się na nie też coraz więcej firm – zarówno tych niewielkich, jak i naprawdę potężnych.

W standardzie Progreso.pl użytkownicy mogą liczyć na profesjonalną obsługę administracyjną i całodobowy monitoring hostingu. Oprócz regularnych aktualizacji i profesjonalnych zabezpieczeń klient zyskuje ponadto dostęp do Autoskalera. To unikatowe rozwiązanie, pozwalające na czasowe zwiększenie zasobów hostingowych nawet o 400%. Firma oferuje przy tym kompletny pakiet usług udostępnianych dla klientów. Znaleźć w nim można m.in. opcję wykupu domeny czy uzyskania certyfikatu SSL bez żadnych opłat.

W ofercie firmy Progreso.pl znajdziesz:

  • hosting hybrydowy,
  • serwery wirtualne,
  • konta pocztowe,
  • domeny,
  • autoskaler,
  • migrację,
  • rozwiązania dedykowane.

Kody Rabatowe Progreso: pytania i odpowiedzi (FAQ)

Najważniejsze pytania i odpowiedzi.

🤑 Jak zyskać 1 dodatkowy miesiąc hostingu w Progreso?

Aby skorzystać ze zniżek i kodów promocyjnych, należy wejść na tę stronę i kliknąć przycisk: Zobacz promocję. Zniżka zostanie wtedy automatycznie zastosowana.

⏰ Do kiedy trwa promocja?

Promocja trwa do odwołania i może zostać zakończona w każdej chwili.

💰 Ile można zyskać?

Zyskać można darmowy miesiąc usługi o wartości 1/12 wybranego planu hostingowego.