🍪 Można ciasteczko?

Ta strona chce wykorzystywać pliki cookie do analizowania ruchu oraz mierzenia skuteczności i personalizacji reklam zgodnie z polityką prywatności. Zgadzasz się?

Kody Rabatowe Hostinger (Czerwiec 2024): do -73% + kody!

100% sprawdzone: Czerwiec 2024

Zniżki, promocje i kody rabatowe do Hostinger Czerwiec 2024: 🎁 Hostinger 73% taniej + dodatkowe 10%. Odbierz kod rabatowy do hostinger.pl!

Hostinger

KOD RABATOWY

Hosting do -73% w Hostinger i dodatkowe -10%

Zniżka „do 73%” i „hosting od 13,99 zł miesięcznie” to stałe punkty oferty firmy Hostinger. Niech nie zmyli Cię licznik na stronie głównej, odliczający czas do zakończenia promocji. Ta oferta (choć czasem delitaknie się zmienia) jest tam, odkąd pamiętam. Na czym polega?

W skrócie: Wszystkie plany hostingowe są w promocji, a wysokość rabatu zależy od tego, na jak długo wykupi się hosting. Z oferty można skorzystać, klikając przycisk do pobrania kodu rabatowego obok.

Hosting można opłacić z góry na 1 miesiąc, 12, miesięcy (1 rok), 24 miesiące (2 lata) i 48 miesięcy (4 lata). Warto zdecydować się na ten najdłuższy okres, bo wtedy zniżka jest największa, co pokazuję w tabeli poniżej, na przykładzie planu hostingowego „Hosting Business”. Wszystkie kwoty brutto (z VATem).

Okres Cena standardowa Cena po rabacie Zniżka
12 miesięcy 1 106,85 zł 413,13 zł -63%
24 miesiące 2 213,80 zł 708,18 zł (354,09 zł / rok) -68%
48 miesięcy 4 427,41 zł 1 180,21 zł (295,05 zł / rok) -73%

Tutaj ogólne plany i maksymalne zniżki, jakie można uzyskać (kwoty netto):

A tu konkretne zniżki dla pakietu Hosting Business (rekomendowany przeze mnie plan minimalny) zależnie od czasu – kwoty netto:

Ceny są dla pierwszego zamówienia i dla zakupu nowych kont hostingowych. Po upłynięciu pierwszego okresu rozliczeniowego i przy kolejnej płatności – ceny standardowe.

Wszystkie podane wyżej ceny można dodatkowo obniżyć przy użyciu kodu rabatowego dającego zniżkę 10%. Link do pobrania kodu poniżej.

Uwaga! Hostinger ma plan „Hosting Premium”, który kosztuje od 13,99 zł + VAT miesięcznie przy zakupie na 4 lata z góry. Nie polecam kupowania tego pakietu, ponieważ nie ma on codziennych kopii zapasowych – są one wykonywane tylko raz na tydzień. Minimalnym polecanym przeze mnie pakietem w Hostinger jest „Hosting Business”.

Zobacz: Recenzja i opinie o Hostinger

 • Ważne do odwołania
 • Możesz zyskać do 73% + kod rabatowy -10%

Hostinger pojawił się w Polsce w 2011 roku. To jedna z najbardziej znanych i rozpoznawalnych marek w świecie hostingu i zarządzania domenami. Jedną z jej cech charakterystycznych jest wysokiej jakości hPanel.

W 2020 roku platforma odznaczona została przez firmę Bircatcha tytułem najszybciej rozwijającej się firmy hostingowej. Podkreślono wtedy znaczenie jej hostingu Niaga oraz kreatora stron internetowych Zyro. To zatem miejsce, w którym możesz zarówno zarządzać witryną, jak i stworzyć ją samodzielnie od podstaw.

Hostinger łączy wydajność serwerów z kwestiami bezpieczeństwa. Oferuje klientom dostępność stron na poziomie 99,99%. Jednocześnie w profesjonalny sposób chroni je przed atakami DDoS. Kopie zapasowe tworzone są codziennie, a kontenery LVE umożliwiają izolację kont. Ponadto do wielopoziomowej ochrony wykorzystywana jest też funkcja fail-safe.

Systemy tej firmy opierają się na technologi LiteSpeed. Serwery pracują na CloudLinux, a centra danych rozsiane są po całym świecie. Jest ich 10, a globalne połączenie zapewnia TIER III. Do dyspozycji użytkowników, 24 godziny na dobę i 7 dni w tygodniu, pozostaje doświadczony support.

W ofercie firmy Hostinger.pl znajdziesz:

 • hosting współdzielony,
 • kreator stron WWW,
 • hosting w chmurze,
 • hosting WordPress,
 • hosting VPS,
 • hosting VPS CyberPanel,
 • hosting Minecraft,
 • hosting Google WorkSpace,
 • poczta elektroniczna Titan,
 • sprawdzanie i rejestracja domen,
 • sprawdzanie bazy danych WHOIS,
 • transfer domen.

Kody Rabatowe Hostinger: pytania i odpowiedzi (FAQ)

Najważniejsze pytania i odpowiedzi.

🤑 Jak zyskać do 73% tańszy hosting w Hostinger i dodatkowy kod -10%?

Aby pobrać kod rabatowy, należy wejść na tę stronę, a następnie kliknąć przycisk Pobierz kod rabatowy przy odpowiedniej zniżce. Rabat do 73% zostanie zastosowany automatycznie przy zakupie na odpowiedni okres.

⏰ Do kiedy ważne są kody?

Kody zniżkowe w Hostinger ważne są do odwołania i mogą zostać wygaszone w każdym momencie.

💰 Ile można zyskać?

Dokładna wartość zysku zależy od wybranego planu i okresu, na jaki zostanie wykupiony (im dłużej, tym taniej). Przy wykupieniu hostingu na 48 miesięcy, zniżki mogą sięgać nawet kilku tysięcy złotych.