🍪 Można ciasteczko?

Ta strona chce wykorzystywać pliki cookie do analizowania ruchu oraz mierzenia skuteczności i personalizacji reklam zgodnie z polityką prywatności. Zgadzasz się?

Kody Rabatowe Hostinger (Październik 2023): do -85% + kody!

100% sprawdzone: Październik 2023

Zniżki, promocje i kody rabatowe do Hostinger Październik 2023: 🎁 Hostinger 85% taniej + dodatkowe 7%. Odbierz kod rabatowy do hostinger.pl!

Hostinger

KOD RABATOWY

Hosting do -85% w Hostinger i dodatkowe -7%

Zniżka „do 85%” i „hosting od 3,99 zł miesięcznie” to stałe punkty oferty firmy Hostinger. Niech nie zmyli Cię licznik na stronie głównej, odliczający czas do zakończenia promocji. Ta oferta jest tam, odkąd pamiętam. Na czym polega?

W skrócie: Wszystkie plany hostingowe są w promocji, a wysokość rabatu zależy od tego, na jak długo wykupi się hosting. Z oferty można skorzystać, klikając przycisk do pobirania kodu rabatowego obok.

Hosting można opłacić z góry na 1 miesiąc, 12, miesięcy (1 rok), 24 miesiące (2 lata) i 48 miesięcy (4 lata). Warto zdecydować się na ten najdłuższy okres, bo wtedy zniżka jest największa, co pokazuję w tabeli poniżej, na przykładzie planu hostingowego „Hosting Business”. Wszystkie kwoty brutto (z VATem).

Okres Cena standardowa Cena po rabacie Zniżka
12 miesięcy 782,13 zł 295,05 zł -62%
24 miesiace 1 564,26 zł 531,06 zł (265,53 zł / rok) -66%
48 miesięcy 3 128,52 zł 944,05 zł (236,01 zł / rok) -70%

Tutaj ogólne plany i maksymalne zniżki, jakie można uzyskać (kwoty netto):

Zniżki i rabaty w Hostinger - Plany taryfowe

A tu konkretne zniżki dla pakietu Hosting Business (rekomendowany przeze mnie plan minimalny) zależnie od czasu – kwoty netto:

Zniżki i rabaty w Hostinger - Hosting Business

Ceny są dla pierwszego zamówienia i dla zakupu nowych kont hostingowych. Po upłynięciu pierwszego okresu rozliczeniowego i przy kolejnej płatności – ceny standardowe.

Wszystkie podane wyżej ceny można dodatkowo obniżyć przy użyciu kodu rabatowego dającego zniżkę 7%. Link do pobrania kodu poniżej.

Uwaga! Hostinger ma plan „Hosting Single”, który kosztuje od 3,99 zł + VAT miesięcznie przy zakupie na 4 lata z góry. Nie polecam kupowania tego pakietu, ponieważ nie ma on codziennych kopii zapasowych i ma kilka uciążliwych limitów (np. tylko 1 strona internetowa, 1 skrzynka e-mail, max. 2 subdomeny, tylko 256 MB RAM, brak SSH). Podobnie jest z pakietem „Hosting Premium”. Minimalnym polecanym przeze mnie pakietem w Hostinger jest „Hosting Business” lub – w przypadku planów dedykowanych dla WordPressa – „WordPress Premium”.

Zobacz: Recenzja i opinie o Hostinger

 • Ważne do odwołania
 • Możesz zyskać do 85% + kod rabatowy -7%

Hostinger pojawił się w Polsce w 2011 roku. To jedna z najbardziej znanych i rozpoznawalnych marek w świecie hostingu i zarządzania domenami. Jedną z jej cech charakterystycznych jest wysokiej jakości hPanel.

W 2020 roku platforma odznaczona została przez firmę Bircatcha tytułem najszybciej rozwijającej się firmy hostingowej. Podkreślono wtedy znaczenie jej hostingu Niaga oraz kreatora stron internetowych Zyro. To zatem miejsce, w którym możesz zarówno zarządzać witryną, jak i stworzyć ją samodzielnie od podstaw.

Hostinger łączy wydajność serwerów z kwestiami bezpieczeństwa. Oferuje klientom dostępność stron na poziomie 99,99%. Jednocześnie w profesjonalny sposób chroni je przed atakami DDoS. Kopie zapasowe tworzone są codziennie, a kontenery LVE umożliwiają izolację kont. Ponadto do wielopoziomowej ochrony wykorzystywana jest też funkcja fail-safe.

Systemy tej firmy opierają się na technologi LiteSpeed. Serwery pracują na CloudLinux, a centra danych rozsiane są po całym świecie. Jest ich 10, a globalne połączenie zapewnia TIER III. Do dyspozycji użytkowników, 24 godziny na dobę i 7 dni w tygodniu, pozostaje doświadczony support.

W ofercie firmy Hostinger.pl znajdziesz:

 • hosting współdzielony,
 • kreator stron WWW,
 • hosting w chmurze,
 • hosting WordPress,
 • hosting VPS,
 • hosting VPS CyberPanel,
 • hosting Minecraft,
 • hosting Google WorkSpace,
 • poczta elektroniczna Titan,
 • sprawdzanie i rejestracja domen,
 • sprawdzanie bazy danych WHOIS,
 • transfer domen.

Kody Rabatowe Hostinger: pytania i odpowiedzi (FAQ)

Najważniejsze pytania i odpowiedzi.

🤑 Jak zyskać do 85% tańszy hosting w Hostinger i dodatkowy kod -7%?

Aby pobrać kod rabatowy, należy wejść na tę stronę, a następnie kliknąć przycisk Pobierz kod rabatowy przy odpowiedniej zniżce. Rabat do 85% zostanie zastosowany automatycznie przy zakupie na odpowiedni okres.

⏰ Do kiedy ważne są kody?

Kody zniżkowe w Hsotinger ważne są do odwołania i mogą zostać usunięte w każdej chwil.

💰 Ile można zyskać?

Dokładna wartość zysku zależy od wybranego planu i okresu, na jaki zostanie wykupiony (im dłużej, tym taniej). Przy wykupieniu hostingu na 48 miesięcy, zniżki mogą sięgać nawet kilku tysięcy złotych.