🍪 Można ciasteczko?

Ta strona chce wykorzystywać pliki cookie do analizowania ruchu oraz mierzenia skuteczności i personalizacji reklam zgodnie z polityką prywatności. Zgadzasz się?

Kody Rabatowe Smarthost (Październik 2023): 20% taniej!

100% sprawdzone: Październik 2023

Zniżki, promocje i kody rabatowe do Smarthost Październik 2023: 🎁 hosting Smarthost 20% taniej. Odbierz kod rabatowy do smarthost.pl!

Smarthost

KOD RABATOWY

Hosting w Smarthost z rabatem -20%

Hosting Smarthost oferuje czytelnikom JakWybraćHosting.pl rabat 20% na wszystkie pakiety hostingu współdzielonego oferowane przez firmę – zarówno premium-SSD jak i premium-LS (litespeed).

Poniżej przykładowe ceny brutto (z VAT) na pakiety hostingowe z serii premium-LS (litespeed) z rabatem 20% od Smarthost:

Plan Cena standardowa Cena po rabacie Oszczędzasz
premium-ls-mini 170,97 zł / rok 136,78 zł / rok 34,19 zł
premium-ls-www 232,47 zł / rok 185,98 zł / rok 46,49 zł
premium-ls-store 367,77 zł / rok 294,22 zł / rok 73,55 zł
premium-ls-business 539,97 zł / rok 431,98 zł / rok 107,99 zł

Rabat aktywujesz, korzystając z linka na tej stronie i przechodząc do Smarthost. Po jego aktywacji, ceny usług w koszyku automatycznie spadną o 20%.

Rabat w Smarthost

Rabat w Smarthost działa dla wszystkich usług hostingowych i niezależnie od tego na jak długa zostaną wykupione. Aby skorzystać z rabatu, użyj linka poniżej.

Uwaga: po skorzystaniu z linka ceny na stronie nie będą uwzględniały rabatu, jednak już przy zamawianiu (w kroku 2 – dane użytkownika), ceny wszystkich usług w obniżą się o 20%.

Zobacz: Recenzja i opinie o Smarthost

  • Ważne od odwołania
  • Możesz zyskać -20%

Smarthost oferuje swoim klientom profesjonalne usługi hostingowe od 2016 roku. Dzięki metodologii oraz infrastrukturze udało mu się przyciągnąć do siebie wiele znanych marek. Pochwalić się może ponad 50 serwerami i 20 tysiącami domen. W sumie obsłużył już ponad 12 tys. użytkowników z całego świata.

Tym, co wyróżnia Smarthost, jest opieranie się na własnej metodologii i szczegółowo określonych celach. Swoją ofertę firma ta kieruje przede wszystkim do przedsiębiorstw świadomie korzystających z nowoczesnych technologii komputerowych. Najważniejsze w jej działaniu nie jest jednak wyłącznie oferowanie usług hostingowych. Liczy się bowiem też ciągłe zapewnianie bezawaryjnych usług i bezustanny rozwój oferty.

Smarthost ma własną serwerownię, zlokalizowaną na terenie Polski. Korzysta ona z kilku polskich, niezależnych operatorów szkieletowych. Same łącza doprowadzane są niezależnymi drogami geograficznymi. To gwarantuje bezpieczeństwo oraz niezawodność oferowanych usług. Ponadto serwery zasilane są z niezależnych podstacji energetycznych. Cała sieć jest monitorowana 24 godziny na dobę.

W ofercie firmy Smarthost znajdziesz:

  • hosting współdzielony,
  • hosting VPS,
  • hosting resellerski,
  • system antyexploitowy,
  • migrację hostingu.

Kody Rabatowe Smarthost: pytania i odpowiedzi (FAQ)

Najważniejsze pytania i odpowiedzi.

🤑 Jak zyskać kod rabatowy do Smarthost?

Aby pobrać kod rabatowy, należy wejść na tę stronę, a następnie kliknąć przycisk Pobierz kod rabatowy przy odpowiedniej zniżce.

⏰ Do kiedy ważne są kody?

Kody zniżkowe w Smarthost ważne są do odwołania i mogą zostać usunięte w każdej chwil.

💰 Ile można zyskać?

Zyskać można od 34,19 zł (najtańszy plan premium-ls-mini) do 107,99 zł (plan premium-ls-business) przy zakupie na 1. rok z góry w przypadku hostingu premium-LS (litespeed) lub więcej (w przypadku innych serwerów).