🍪 Można ciasteczko?

Ta strona chce wykorzystywać pliki cookie do analizowania ruchu oraz mierzenia skuteczności i personalizacji reklam zgodnie z polityką prywatności. Zgadzasz się?

Kody Rabatowe Thecamels (Maj 2024): 30% taniej

100% sprawdzone: Maj 2024

Zniżki, rabaty i kody promocyjne (rabatowe) do TheCamels Maj 2024: 🎁 -30% na hosting Thecamels. Odbierz kod promocyjny do thecamels.org!

Thecamels

KOD RABATOWY

Kod rabatowy -30% na hosting w Thecamels

Firma Thecamels udostępniła czytelnikom serwisu Jak Wybrać Hosting? kod rabatowy obniżający cenę zakupu usług hostingowych o 30%. Kod obowiązuje na wszystkie nowo zakładane usługi hostingowe i działa do odwołania.

Poniżej tabela przedstawiająca korzyści z zastosowania kodu rabatowego (kod promocyjny) dla poszczególnych panów hostingowych w ramach oferty Hosting SSD NVME – ceny brutto z VAT:

Plan Cena standardowa Cena po rabacie Oszczędzasz
Mini 97,17 zł / rok 68,02 zł / rok 29,15 zł
Small 121,77 zł / rok 85,24 zł / rok 36,53 zł
Normal 244,77 zł / rok 171,34 zł / rok 73,43 zł
High 490,77 zł / rok 343,54 zł / rok 147,23 zł
Maxi 736,77 zł / rok 515,74 zł / rok 221,03 zł

Zobacz: Recenzja i opinie o Thecamels

  • Ważne do odwołania
  • Możesz zyskać 30%

Thecamels to firma zarejestrowana w Polsce i oferująca szeroki zakres usług swoim klientom. Skierowane są one do właścicieli i osób zarządzających stronami internetowymi i nie tylko. Wszystko przy wsparciu nowoczesnych technologii i wysokiej klasy zabezpieczeń. To sprawiło, że obecnie z jej oferty korzystają zarówno mikro, jak i małe oraz duże przedsiębiorstwa.

Hostingodawca ten może pochwalić się szeroką paletą certyfikacji związanych z obsługą serwerów i systemów. To oficjalny partner cPanel w Polsce, który na swoim koncie ma egzaminy CPSP, CPP, CWA, CWSA-1 czy CWSA-2. W swojej ofercie ma też szereg innych, nowoczesnych rozwiązań, zgodnych z wymaganiami profesjonalistów. Mowa tu o certyfikatach dotyczących takich usług, jak np. Google Cloud, Google Workspace czy Google Analytics.

Thecamels od 2004 roku współpracuje z wieloma znanymi firmami z całej Polski. Zapewnia im szybki i wydajny hosting, a także bezpieczeństwo. Gwarantowane jest ono przez grono specjalistów, ale też szereg skutecznych procedur. Wymienić tu można regularne aktualizacje czy szyfrujące kopie zapasowe. Wszystko to sprawiło, że firma ta obecnie pochwalić się może gronem ponad 5000 klientów.

W ofercie firmy Thecamels znajdziesz:

  • hosting,
  • domeny internetowe,
  • certyfikaty SSL,
  • serwery VPS,
  • serwery dedykowane,
  • administracja serwerami,
  • AWS (Amazon Web Services),
  • Google Workspace.

Kody Rabatowe Thecamels: pytania i odpowiedzi (FAQ)

Najważniejsze pytania i odpowiedzi.

🤑 Jak zyskać kod rabatowy (promocyjny) do Thecamels?

Aby pobrać kod rabatowy (promocyjny), należy wejść na tę stronę, a następnie kliknąć przycisk Pobierz kod rabatowy przy odpowiedniej zniżce.

⏰ Do kiedy ważne są kody?

Kody zniżkowe w Thecamels ważne są do odwołania i mogą zostać usunięte w każdej chwil.

💰 Ile można zyskać?

Zyskać można od 29,15 zł (najtańszy plan Mini) do 221,03 zł (plan Maxi) w przypadku hostingu SSD NVME oraz przy zakupie na 1. rok z góry.